Lic. phil. Stephan Kunz

Co-Directur

Direcziun artistica collecziun ed exposiziuns / Persuna da contact Fundaziun Collecziun grischuna d'art ed Uniun grischuna d'art

T +41 81 257 28 70

stephan.kunz@bkm.gr.ch

Dr. phil Nicole Seeberger

Co-Directura

Direcziun administraziun, finanzas e communicaziun / Direcziun collecziun archiv, documentaziun e scienza

T +41 81 257 28 70

nicole.seeberger@bkm.gr.ch

Damian Jurt

Curatur

T +41 81 257 28 62

damian.jurt@bkm.gr.ch

Alexa Giger

Direcziun spezialisada da l'intermediaziun d'art

T +41 81 257 28 72

alexa.giger@bkm.gr.ch

Simone Flüeler

Intermediaziun d'art

T +41 81 257 28 73

simone.flueeler@bkm.gr.ch

Kathrin Gartmann

Communicaziun

T +41 81 257 28 65

kathrin.gartmann@bkm.gr.ch

Arijeta Sulejmani

Administratura

T +41 81 257 28 67

arijeta.sulejmani@bkm.gr.ch

Thomas Strub

Tecnica da museum

T +41 81 257 28 63

thomas.strub@bkm.gr.ch

Nino Tempini

Tecnica da museum

+41 81 257 28 64

nino.tempini@bkm.gr.ch

Silva Salvator-Rageth

Manadra da la cassa/surveglianza

T +41 81 257 28 69

silva.salvator@bkm.gr.ch

Caroline Morand

Administrative Assistenz Bündner Kunstverein

+41 81 257 28 80

caroline.morand@bkm.gr.ch